INTERNOVA Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri, müşterilerimize şirket / tedarikçi sistemlerinin performansının güvenilir bağımsız bir şekilde değerlendirilmesini ve potansiyel ortakların yeteneklerinin ayrıntılı denetlenmesini sağlar.

Durum tespiti, iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi için esastır ve bilinçli iş kararları vermede temel bilgileri sağlar.

Denetimler, üretkenliği, performansı ve materyalleri veya ürünleri teslim edilebilir ürünlere karşı ölçmek için kullanılır. Bağımsız denetçiler olarak, INTERNOVA, operasyonları değerlendirmek ve geliştirmek ve iş beklentilerinize sunmak için kullanılabilecek güvenilir ve kapsamlı bir değerlendirme sağlayacaktır.

  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ASME U Stamp, CE Markalama (İşaretleme), EN 1090 Çelik ve Alüminyum Yapı Uygulamaları, ISO 3834 Kaynaklı İmalat Kalite Yeterlilik Standardı, CSC Konteyner Sertifikalandırma

Tedarikçinizin gerçekleştirme ve sunma yeteneklerini ve yetkinliklerini değerlendirmek için Sözleşme Öncesi Ödül Anketleri, Tedarikçi Değerlendirmeleri ve 3. Taraf Kalite Güvence Denetimleri yapabiliriz; Bu, örneğin bir ihale sürecinin bir parçası olabilir.